İETT Yol Tarifi

  Artık yol tarifi uygulaması ile birlikte gideceğiniz yerlere ulaşımınız daha kolay şekilde olabilecek. Yol tarifi ile birlikte yabancısı olduğunuz İstanbul yollarına kolaylıkla uyum sağlayabileceksiniz.

Sizlere sunulacak olan dijital harita ile birlikte gitmek istediğiniz bölgenin işaretlemesini yaparak kolaylıkla bir seyahat gerçekleştirebileceksiniz. Uygulama İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kayseri illerimizde şimdilik yaygın olarak kullanılabilmektedir.  Yolculuğunu gerçekleştirmek istediğiniz bölgenin başlangıç ve bitiş noktasını belirleyebilir ve buna göre kendinize bir güzergâh hazırlayabilirsiniz.

Otobü duraklarına kolaylıkla ulaşarak sistematik bir şekilde ulaşmak istediğiniz bölgeye erişebilirsiniz. Özellikle de kalabalık ve büyük şehirlerde İstanbul özelliklerinde daha fazla ilgi ile birlikte ercih görebilecek olan bu İETT otobüsleri ile birlikte sizler de kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu uygulama ile birlikte otobüs saatlerini, duraklarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Ulaşımınızı her zaman kolaylaştıran ve şehir için kalabalıktan sizleri koruyan İETT otobüsleri ile birlikte rahatlıkla bir ulaşım gerçekleştirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018