İstanbulkart, Londra`da yapılacak final oylamasında!

İSTANBUL-Ulaşım bilet sistemleri konusunda Avrupa’nın en büyük ödül töreni olan Mastercard Transport Ticketing Ödülleri’ne İstanbulkart ile katılan İETT, son 3’e kalarak büyük bir başarıya imza attı.

Her yıl Londra`da düzenlenen Mastercard Transport Ticketing ödülleri en iyi genel hizmet uygulaması, en iyi banka-kart biletleme planlaması, en iyi akıllı kart biletleme servisi, en başarılı mobil bilet programı, yılın biletleme teknolojisi dallarında 5 ayrı kategoride dağıtılacak.

Tüm dünyadan gelen çok sayıda başvuru arasında, seçici kurul tarafından yapılan oylamada ilk 3 projenin içinde yer almayı başaran İETT,  ödül törenine “En İyi Genel Hizmet Uygulaması” kategorisinde “Online İşlemler Merkezi” projesi ile katıldı.
Mastercard Transport Ticketing Ödülleri’nin bundan sonraki aşaması web üzerinden yapılacak oylamayla devam edecek ve yarışmanın birincisi 18 Ocak tarihine kadar süren oylamayla belirlenecek.

İngiltere’nin ‘Londra otobüs yönetim sistemi’ projesi ile Avustralya’nın akıllı biletleme projeleri ile yarışacak olan İstanbulkart bu linkten oylanabilecek. http://www.surveymonkey.com/s/KF7HP37

Oy Kullanmak İçin
Öncelikle http://www.surveymonkey.com/s/KF7HP37 linkini tıklamalısınız. Açılan sayfada sizden bazı bilgiler isteniyor:

First Name (Ad)
Last Name (Soyad)
Job Title (İşinizin Tanımı – Pazarlama, Muhasebe vb.)
Company (Çalıştığınız şirket, kurum vb.)
Email Address (Geçerli bir e-posta adresi)
Telephone Number (Telefon Numarası)
Bu bölüme ulaştıktan sonra oylamaya geçilmeli ve sırasıyla bütün kategoriler oylanmalı. Oylamanın tamamlanabilmesi için beş kategoride de seçim yapılmalı.

Bütün kategorileri oyladıktan sonra en altta yer alan “Next” butonunu tıklamanız gerekiyor. Açılan yeni sayfada oylamaya katıldığınız için bir teşekkür mesajı göreceksiniz. Sayfanın altında ise “Prev” ve “Done” butonları yer alıyor. “Prev”i tıklayarak oylamanızı gözden geçirebilirsiniz. “Done”ı tıklarsanız oylamayı tamamlamış olursunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018