Kategori: Arnavutköy

36Cİ CEBECİ MH-İSTİKLAL MH. İETT Hareket Saatleri

36CİCEBECİ MH-İSTİKLAL MH. hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 90 dakika CEBECİ MAHALLESİ Kalkış saati İSTİKLAL MAH. Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 06:25 07:50 08:00 06:20 07:00 07:05 07:15 09:50 10:00 07:05 08:50 09:00 07:55 11:50 12:00 08:10 10:50 13:00 09:05 13:50 14:00 08:45 12:50 15:00 10:55 15:50 16:00 10:00 14:50 17:00 12:45 […]

36AY ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO İETT Hareket Saatleri

36AYARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 100 dakika ARNAVUTKÖY MERKEZ Kalkış saati YENİBOSNA METRO Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 06:00 06:00 07:40 06:30 06:30 08:50 06:30 06:50 10:00 07:05 07:10 11:10 07:05 07:40 12:30 07:40 08:00 13:50 07:40 08:20 15:10 08:20 08:55 16:30 08:20 09:10 17:50 09:00 09:30 19:10 […]

36HT CEBECİ MAHALLESİ-TAŞOLUK-HARAÇCI İETT Hareket Saatleri

36HTCEBECİ MAHALLESİ-TAŞOLUK-HARAÇCI hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 100 dakika CEBECİ MAHALLESİ Kalkış saati HARAÇCI Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 06:00 06:00 07:40 ¦06:20¦ ¦06:20¦ 08:15 06:20 06:20 09:20 ¦X06:40X¦ ¦X06:40X¦ 10:15 07:40 07:40 11:10 ¦06:55¦ ¦06:55¦ 12:10 08:20 08:20 13:05 07:00 07:00 14:00 09:30 09:30 15:00 18:20 08:00 16:00 11:30 11:30 17:00 […]

36Bİ CEBECİ MAHALLESİ-BOLLUCA-ENSAR MAHALLESİ İETT Hareket Saatleri

36BİCEBECİ MAHALLESİ-BOLLUCA-ENSAR MAHALLESİ hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 100 dakika CEBECİ MAHALLESİ Kalkış saati ENSAR MAHALLESİ (D) Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 05:40 05:30 06:00 05:45 05:50 06:40 06:25 06:30 07:40 06:20 06:10 08:30 07:10 06:50 09:20 ¦07:00¦ ¦07:00¦ 10:10 08:20 08:35 11:00 07:30 07:40 11:50 09:05 09:10 12:40 08:00 09:20 13:30 […]

36B CEBECİ MAHALLESİ-BOĞAZKÖY – ENSAR MAHALLESİ İETT Hareket Saatleri

36BCEBECİ MAHALLESİ-BOĞAZKÖY – ENSAR MAHALLESİ hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 90 dakika CEBECİ MAHALLESİ Kalkış saati ENSAR MAHALLESİ (D) Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 05:50 05:50 07:20 05:40 05:40 08:00 06:35 06:35 08:50 ¦06:30¦ ¦06:30¦ 09:50 08:30 08:30 10:50 ¦07:15¦ ¦07:20¦ 11:50 10:30 10:30 12:50 07:50 07:50 13:50 12:30 12:30 14:50 09:30 […]

36AS ARNAVUTKÖY-SEFAKÖY-YENİBOSNA METRO İETT Hareket Saatleri

36ASARNAVUTKÖY-SEFAKÖY-YENİBOSNA METRO hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 140 dakika ARNAVUTKÖY MERKEZ Kalkış saati YENİBOSNA METRO Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 06:55 06:30 06:30 06:00 07:40 07:40 09:15 08:50 08:50 08:00 10:00 10:00 11:30 11:15 11:10 10:20 12:30 12:30 13:45 13:55 13:50 12:40 15:10 15:10 16:05 16:25 16:30 14:55 17:45 17:50 18:40 19:05 […]

336D YENİKÖY-EDİRNEKAPI İETT Hareket Saatleri

336DYENİKÖY-EDİRNEKAPI hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 300 dakikaKITA İND. hattır YENİKÖY Kalkış saati MİHRİMAH SULTAN Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 04:50 04:50 05:00 06:45 06:45 07:15 B05:05B B05:05B B05:20B B07:05B B07:05B B07:40B 05:20 05:20 05:40 07:30 07:30 08:05 05:35 05:35 06:00 07:55 07:55 08:30 05:50 05:50 06:20 08:20 08:20 08:50 B06:05B B06:05B […]

336T TAŞOLUK-CEBECİ MAHALLESİ İETT Hareket Saatleri

336TTAŞOLUK-CEBECİ MAHALLESİ hattıGidiş-Dönüş sefer süresi: 120 dakika LEYLAK SOKAK Kalkış saati CEBECİ MAHALLESİ Kalkış saati İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil 05:40 05:40 06:30 06:40 06:40 07:15 05:55 05:55 06:40 06:55 06:55 07:35 06:10 06:10 06:55 07:15 07:15 07:50 06:25 06:25 07:15 07:30 07:30 08:05 06:40 06:40 07:30 07:50 07:50 08:15 06:50 06:50 […]

© 2018