Gayrettepe İstanbulkart Başvuru Merkezi açıldı

İSTANBUL- İETT, İstanbulkart başvuru merkezlerine bir yenisini daha ekledi. Gayrettepe Metro İstasyonunda açılan İstanbulkart Başvuru Merkezi hafta içi 08:00 -16:30, hafta sonu ise 08:30- 16:30 saatleri arasında hizmet verecek.

Büro sayısı 13 oldu
Müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen İETT, İstanbulkart ile ilgili vatandaşlardan gelen talepleri karşılamak amacıyla Gayrettepe`de yeni İstanbulkart Başvuru Merkezi açtı. Gayrettepe Metro İstasyonunda açılan yeni büroyla birlikte İstanbulkart Başvuru Merkezi sayısı 13 oldu. İstanbulkart almak isteyen vatandaşlar Karaköy, Topkapı, Bahçelievler, Yenibosna, Bağcılar, Zeytinburnu, Hasanpaşa, Fıstıkağacı, Pendik, Uzunçayır, Eminönü ve Beşiktaş Başvuru Merkezlerinden sonra Gayrettepe İstanbulkart Başvuru Merkezi`ne de müracaat edebilirler.

İstanbulkart başvuruları www.iett.gov.tr adresinden de yapılabiliyor. 60 yaş üzeri ve mavi kart talep eden vatandaşlar, internet üzerinden başvuru yapmaları halinde seyahat kartları beyan edilen adrese posta yoluyla gönderiliyor.

Mecidiyeköy Başvuru merkezi 10 Şubat 2013 tarihinden itibaren kapatılacağından dolayı, online kart başvurusunda bulunup kartını almamış olanlar, belgeleri ile birlikte Gayrettepe İstanbulkart Başvuru Merkezi`ne müracaat ederek kartlarını teslim alabilirler.

Gayrettepe İstanbulkart Başvuru Merkezi
Gayrettepe Metro İstasyonu

Arkadaş Arıyorum | Arkadaşlık İlanları

1 Comment

Add a Comment
  1. zeytinburnu eminönü 93 nolu hat sabah belirtilen saatte hareket etmiyor.iett otobüsü olması gerekirken halk otobüsü oluyor ve gec hareket ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018